מדוע חשוב להסתייע בשירותיו של מתווך נדל"ן?

כיועץ נדל"ן ותיק ומיומן, על השאלה המופיעה בכותרת אוכל להשיב בעשרים יתרונות לפחות.

עם זאת, אני מכיר בכך שהזמן שלכם יקר, ושעם קבלת ההחלטה למכור את הנכס בשרון שבבעלותכם אתם רוצים דבר אחד עיקרי: למכור אותו, וכמה שיותר מהר.

אז לא אלאה אתכם בפרטים מיותרים, אלא אציג בפניכם מיד 3 יתרונות בולטים לעבודה עם מתווך נדל"ן. 

מכירת הנכס בליווי של מתווך נדל"ן מקצועי: למה לכם?

ההחלטה הראשונה שקיבלתם: "זהו, אנחנו מוכרים את הנכס!". וההחלטה השנייה שתקבלו: איך לשווק ולמכור אותו – לבד או באמצעות יועץ נדל"ן מיומן ומקצועי? אתם מוזמנים להרהר בשאלה ובתשובה עוד קצת, ובינתיים אשתף אתכם בשלושה יתרונות המצדיקים את הפנייה אל מתווך נדל"ן:

  • חשיפה גדולה יותר לנכס שלכם – עובדה: יש בבעלותכם נכס בשרון ואתם רוצים למכור אותו. ומה עליכם לעשות בכדי למכור אותו? אם תשאלו אותי, ישנה רק תשובה אחת: לפנות למתווך. מדוע? מסיבה פשוטה: למתווכים ותיקים ואמינים יש קהל לקוחות נאמן. ולאן אני חותר? פעמים רבות, אנשים המחפשים נכס לקנייה פונים ישירות אל המתווך (ולא בהכרח אל לוחות פרסום) ומתעניינים מולו מה הוא יכול להציע להם. המתווך, שמשווק ומייצג את הנכס שלכם, יוכל להציע אותו בפני לקוחותיו (כל עוד הוא עונה על צורכי הקונים כמובן). כלומר, עם פנייתכם למתווך, פוטנציאל החשיפה של הנכס בפני רוכשים "חמים", אדיר.
  • מציאת בידול, הצגת יתרונות – והנה עובדה נוספת: לא כל מי שבבעלותו נכס הוא גם איש מכירות ממולח. ומה זה אומר? שבעלי נכסים שמחלטים להתנסות במכירת הנכס לבד, לרוב לא באמת יודעים איך לשווק ולמכור אותו ברגע האמת מול המתעניינים. וכך, עסקאות עלולות להתפספס להן. תשמחו לדעת כי בין היתר, תפקידו של מתווך נדל"ן לייצר עבור המתעניינים חוויה חיובית, להציג בפניהם את תועלותיו של הנכס תוך כדי הסיור בו, ולהדגיש את הבידול שלו בהשוואה לנכסים דומים באזור.
  • משא ומתן איכותי שמקדם עסקאות – מעטים המקרים בהם בעל הנכס נוקב בסכום מסוים, והקונה מהנהן בחיוך ומסכים לקבלו. כלומר, ברגע בו הקונה מביע התעניינות ברכישת הנכס, עוברים אל שלב המשא ומתן. מדובר על שלב קריטי שנדרשת בו רגישות לשני הצדדים, הבנת מקומו וצרכיו של כל אחד מהם ומיומנות בגישור. מתווך נדל"ן שילווה אתכם בעסקה המשמעותית ביותר שתעשו בחייכם, יסייע לכם גם בהיבט זה, ויתווך ביניכם ובין המוכר במטרה להשיג עבורכם את העסקה האיכותית ביותר. 


אז מדוע כדאי למכור נכס עם מתווך נדל"ן? אני משוכנע שהתשובה שסיפקתי לכם שכנעה אתכם.

אני מזמין אתכם להסתייע בשירותיי, וליהנות מהערך המוסף שאני מביא עמי לכל פרויקט: ניסיון וותק מוכחים, מקצועיות חסרת פשרות ושירות בסטנדרט VIP.

בכל שאלה או התייעצות, פנו אליי כעת בטלפון שמספרו – 052-66-99-000

מדוע חשוב להסתייע בשירותיו של מתווך נדל"ן?

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...