החשיבות של מתווך נדל"ן מומלץ בעסקת נדל"ן 

תיווך בעסקת נדל”ן היא משימה שנראית פשוטה, אך בפועל היא דורשת מיומנויות רבות שחשוב שהמתווך שלכם יהיה מצויד בהן. אלה כוללות יכולת תקשורת בין אישית גבוהה ויכולת להבין את מה שנאמר מתחת לפני השטח, יכולת לתקשר בין שני בעלי אינטרסים מנוגדים והעברת מסרים בין מוכר לקונה תוך בדיקת דופק תמידית והבאת העסקה לסגירה תוך שמירה על מקסימום של שביעות רצון מצד הקונה והמוכר. כמוכרים, אתם רוצים לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור הנכס שלכם. הקונים, לעומת זאת רוצים לשלם כמה שפחות. 

מתווך נדל”ן – איך בוחרים?

אז אלו דגשים חשובים ביותר לקראת בחירת מתווך נדל”ן טוב ולמה יש לשים לב? כל הפרטים כאן.

תיווך בין אנשים בעלי אינטרסים מנוגדים 

מתווך נדל"ן הוא האדם שמחבר ביניכם ובין הקונה. למעשה, הוא האיש שמתווך בין שני בעלי עניין שיש להם עניינים מנוגדים, כביכול. מטרתו של הקונה היא לקנות את הבית במחיר הזול ביותר בעוד מטרתו של המוכר היא לקבל את הסכום הגבוה ביותר עבור הנכס שלו. 

יכולת הנעה 

לכל עסקה יש את נקודת הפיק שלה. הזמן המדויק בו המתווך מבין כי הוא הגיע לנקודת הקצה בשיחות המשותפות עם בעל הנכס והקונה הפוטנציאלי וכי זה הזמן להביא את העניינים לתכל'ס. מתווך נדל"ן טוב מסוגל להניע עסקה בצורה מהירה בדיוק בזמן הנכון ולא לאבד הן הלקוח והן את הקונה במהלך המשא ומתן. סגירת עסקה היא מומנטום, ויש להיות ערים אליו. 

בהירות 

עסקאות נדל"ן רבות נופלות בגלל חוסר בהירות או חוסר יכולת של המתווך להעביר בצורה ברורה את דרישות שני הצדדים. לעיתים, מניעי אחד הצדדים אינם ברורים או שקשה להבין מהן הדרישות האמיתיות. מתווך טוב יודע להבין את המסרים החבויים מתחת לפני השטח, להציף שאלות נכונות ולדייק את רצון המוכר והקונה שלו. לשם כך דרושה יכולת בין אישית גבוהה וסבלנות, כמו גם יכולת לקרוא 'בין השורות'. 

יכולת לסגור עסקה 

היכולת לסגור עסקה היא אחת היכולות החשובות ביותר בכל עסקה והיא הלב של התיווך. כאן, במצב הרגיש הזה, בו נמצאים בעל הנכס והקונה בתקשורת פנים מול פנים, יש צורך להיות ער לניואנסים ולהוביל אי הבנות אל עבר תקשורת ברורה, לייצג את האינטרסים של שני הצדדים בכבוד ולהביא לסגירה נעימה, חלקה ונוחה.

חוות דעת והמלצות על מתווך נדל"ן

קבלת המלצות וחוות דעת חיובית אם זה מביקורות ברשת או תשאול לקוחות קיימים ולקוחות עבר לגבי שביעות רצונם. כלי אשר מסייע לכם להתרשם מאופי הפעילות שלו ורמת שביעות הרצון הכללית בעבודה איתו. 

משרד התיווך שלנו מתמצא בתחום הנדל"ן באזור תל מונד, אבן יהודה והסביבה מתגאה באחוזי שביעות רצון מהגבוהים בשוק ומזמין אתכם להתרשם בעצמכם. כמוכרים, אנחנו נדאג לייצג אתכם באופן המיטבי המשרת את האינטרסים שלכם ונוביל אתכם לסגירה של עסקת נדל"ן מוצלחת תוך תקשורת שקופה והדדית. אנחנו מזמינים אתם ליצור עמנו קשר. לכל שאלה, תהייה או בקשה חייגו 052-66-99-000.

הבהרה: המידע המוצג במאמר זה נכתב על סמך ניסיונו של יועץ נדל"ן ואינו בא להחליף יעוץ מקצועי למול עו"ד / שמאי מקרקעין טרם ביצוע עסקת נדל"ן. 

מתווך נדל"ן

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...