מה הקונים באמת רוצים לדעת על אבן יהודה לפני שהם רוכשים נכס?

את היום שבו קניתם את הנכס באבן יהודה? אתם בוודאות זוכרים היטב. עם זאת, האם אתם זוכרים את החודשים, השבועות והימים שהקדימו את הרכישה? אנסה להזכיר לכם: בחנתם מספר מקומות אופציונאליים בארץ, ביצעתם השוואה ביניהם, ורק אז בחרתם במועצה המקומית אבן יהודה. השיקולים שלקחתם בוודאי בחשבון הם גודל האוכלוסייה ואיכותה, המרחק שלה מבירת התרבות והכלכלה – תל אביב, וכן הלאה. ומדוע בחרתי להחזיר אתכם אחורה במנהרת הזמן? מסיבה פשוטה: הנתונים והמאפיינים שהיו חשובים לכם אז, חשובים כיום לאלו שאבן יהודה היא אופציה עבורם.

כמתווך מנוסה, אני מקפיד להחצין ולהעמיק בפני הקונה את מאפייניו של הנכס המקום. אז מה בעיקר רוצים המתעניינים בנכס באבן יהודה לדעת?

אילו פרטים כדאי לחלוק עם הקונים אודות המועצה המקומית באבן יהודה?

נכון, הקונים יכולים לעשות בעצמם מחקר אודות המקום, אך המידע שאתם תספקו להם כתושבי המקום בעל ערך גבוה יותר. בשונה ממידע "יבש" המשותף ברשת, אתם חיים ונושמים את אבן יהודה, ולכן גם יכולים להעביר חווית מגורים ממקור ראשון לקונים הפוטנציאליים. קונים לרוב ישאלו שאלות בסגנון: "איך חיי החברה והקהילה כאן?", "עד כמה אתם מרוצים מהחינוך?", "השכנים שלכם טובים?" וכן הלאה. את כל מה שקשור לחוויה האישית שלכם, אני לגמרי משאיר לכם. בנוסף, תמיד כדאי להיערך עם תשובות לשאלות בסיסיות-כלליות יותר אודות המקום. אדגיש ואציין כי כל עוד אני בתמונה, ניהול והובלת התהליך – מראשיתו ועד סופו, באחריותי המלאה:

  • אוכלוסייה באבן יהודה – אז מה באבן יהודה קוסם כל כך לאנשים? בין היתר, העובדה שהיא מועצה מקומית עם אוכלוסייה קטנה. ובפשטות? שלא כמו בערים הגדולות, נוכחת בה אווירה משפחתית. אז רק למקרה שלא ידעתם את זה, אתם חיים כיום בין קצת יותר מ-13,800 תושבים.
  • תחבורה ציבורית במועצה – חיים במועצה מקומית אפשריים רק עם רכב פרטי? ברור שלא. באבן יהודה פועלים מספר קווים של החברות "אגד" ו"קווים", המגיעים בין היתר אל תחנת הרכבת בית יהושוע, לנתניה ואפילו לחוף הים בפולג. מדובר על מידע שחשוב לשתף בו בעיקר קונים שהם הורים לילדים, המעוניינים להבטיח עבורם התניידות פשוטה – אל ומחוץ למועצה.
  • מאבן יהודה לתל אביב – מרבית האנשים רוצים להיות קרובים למרכז (לא בהכרח לגור בו, אך כן להיות קרובים אליו). המועצה המקומית אבן יהודה מדויקת עבור אלו שרוצים להתגורר בשרון באווירה כפרית, אך עדיין להיות קרובים לערי המרכז. זהו נתון נוסף שכדאי להדגיש בפני הקונים המתעניינים: רק כ-30 קילומטרים מפרידים בין אבן יהודה לתל אביב. 


שמי שמוליק בוסי, ואני מתווך נדל"ן מנוסה החבר ברשת "ברוקר". מעוניינים למכור את הנכס באבן יהודה, אך רוצים קודם לדעת מהו ערכו הנוכחי? השאירו את פרטיכם כאן באתר או התקשרו – 052-66-99-000

נכס באבן יהודה

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...