רוצים למכור נכס בפרדסיה? הכירו אותה מחדש למען הקונים

אפשר להתווכח מה מרגש יותר: למכור נכס או לרכוש נכס. עם זאת, אין כלל ויכוח כי כל אחד מהצדדים – המוכר והקונה, צריך להיערך עם שאלות שחשוב לו לקבל עליהן תשובות, ועם תשובות לשאלות שסביר הוא ישאל. בבעלותכם נכס בפרדסיה שאתם מעוניינים למכור? שמי שמוליק בוסי ואני מתווך נדל"ן בפרדסיה שישמח לנהל ולקדם עבורכם את העסקה, ולהשיב באופן מקצועי ויסודי על שאלותיהם של המתעניינים בנכס. 

אילו שאלות עשויים לשאול אתכם על פרדסיה?

כמתווך מנוסה, אני יכול להעיד כמה מרגש המפגש הראשון עם "קונה החם" – זה שמביע התעניינות אמיתית ברכישת הנכס. במפגש שכזה, באופן טבעי, צפויות לעלות המון (!) שאלות – על הנכס, השכונה והמועצה המקומית פרדסיה. במטרה להשאיר רושם ראשוני חיובי ורציני, אני מאמין שכדאי להיערך לקראת פגישה שכזו עם תשובות לשאלות שככל הנראה יצופו במהלכה. על כל שאלה שתופנה אליכם הנוגעת לנכס, ללא ספק תדעו להשיב. עם זאת, עד כמה אתם מכירים את המקום שהיה לכם לבית – פרדסיה? 

  • "כמה תושבים מתגוררים בפרדסיה?" – קונים שמעוניינים לקבל מושג אודות החיבור בין התושבים ואופייה של המועצה המקומית, יבררו תחילה כמה תושבים יש בה. בגדול, ככל שמתגוררים במקום פחות תושבים, כך מערכות היחסים ביניהם חמה וקרובה יותר. ובפרדסיה? מתגוררים קצת יותר מ-7000 תושבים. 
  • "כמה זמן נסיעה מפרדסיה למרכז?" – יתכן שהמתעניינים בנכס ובמגורים בפרדסיה, עובדים בערי המרכז. אחד השיקולים המרכזיים אם לעבור למועצה המקומית, הוא זמן הנסיעה המשוער מפרדסיה למרכז / מהמרכז לפרדסיה. והתשובה? בין פרדסיה להרצליה למשל, מפרידים כ- 22 קילומטרים בלבד.
  • "איך הייתם מגדירים את החינוך כאן במועצה?" – אין ספק כי ישנו ערך רב לדעתכם האישית על החינוך בפרדסיה. מה שעוד חשוב הוא להציג בפני הקונים (ששאלה זו מעידה כי הם גם הורים), את מספר מוסדות החינוך במועצה המעיד על מגוון האפשרויות מתוכו הם יוכלו לבחור. בפרדסיה ישנם עשרה גני ילדים, ועוד שני בתי ספר – תפוז ורימון. 
  • "האוכלוסייה כאן לטעמכם?" – זו שאלה נוספת שלבטח תישאלו, וגם די בצדק: אנשים המעוניינים להעתיק את מגוריהם ממקום אחד לאחר (במקרה הזה, לפרדסיה), רוצים להיות בטוחים כי איכות החיים שלהם תישמר או תשדרג. איכות החיים כידוע נקבעת (גם) על ידי איכות האוכלוסייה, השכנים וכן הלאה. אין דרך טובה יותר לשקף את איכות האוכלוסייה מאשר להציג את דירוגה של פרדסיה במדד החברתי-כלכלי: 9 מתוך 10.


משאלתכם היא למכור את הנכס שלכם במינימום זמן ובמקסימום רווח? משאלתי היא להגשים את משאלתכם! שמי שמוליק בוסי, וכבר שני עשורים שאני עוסק בתיווך ובניהול נדל"ן. התהליך שאני מציע מבוסס על השידוך שבין מקצועיות ליחס אישי, ואשמח להוביל ולנהל עבורכם את תהליך המכירה. להערכת שווי עבור הנכס ללא עלות, התייעצות מקצועית או תיאום פגישה, התקשרו – 052-66-99-000

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...