מה צריך לבדוק לפני מכירת נכס כפר יונה והסביבה

אז מה דעתכם שנפתח בכמה פרטי טריוויה על כפר יונה? העיר כפר יונה (מאז 2014) החלה את דרכה בחלל כיישוב, אי שם בשנת 1932, מתגוררים בה קצת יותר מ-27,000 תושבים, עומדת בראשה שושי כחלון-כידור, במדד חברתי-כלכלי היא מדורגת ב-7/10, יש בה שבעה בתי ספר יסודיים ועוד 3 בתי ספר על יסודיים. 

כתושבי כפר יונה או כבעלי נכסים בה, קיים הסיכוי כי לא חידשתי לכם בדבר. ובמה אוכל אולי לחדש לכם? מכירת נכסים בכפר יונה מחייבת אתכם בביצוע בדיקת חובה, אותה יש לבצע לפני הוצאת הנכס לשוק. לפניכם, כל מה שחשוב לדעת על הערכת שווי לנכס שלכם בעיר הממוקמת במרכז הארץ.

הערכת שווי לפני מכירת נכסים בכפר יונה – מדוע היא הכרחית?

אין לי ספק כי אתם זוכרים את היום המרגש ההוא כשרכשתם את הכנס בכפר יונה: חשתם פרפרים, הייתם באופוריה ולא יכולתם לחכות להיכנס ברגל ימין לדירה / בית. דבר נוסף שאתם בוודאות זוכרים הוא את המחיר ששילמתם עבור הנכס. בנקודה זו נעצור את המסע שלנו במנהרת הזמן, שכן עליי לציין ולהדגיש בפניכם: הסבירות כי השווי של הנכס בנקודת זמן זו זהה לשווי שלו ביום הקנייה, אפסית. ומה זה בעצם אומר? שהבדיקה עליה אני מדבר – הערכת שווי, הכרחית. רק עם ביצועה תוכלו לדעת כמה הנכס שווה וכך גם כמה לדרוש מהקונים שמתעניינים בו. אדגיש ואציין כי הערכת שווי לא יכולה להתבצע "אינטואיטיבית" ("לתחושתי הנכס שווה ארבעה מיליון"), לא כדאי לבצע אותה לבד, ובטח שלא מומלץ לזרוק בפני הקונים מחיר לא ריאלי בתקווה שהם יקבלו אותו.

ממני אליכם: הערכת שווי בתוך 48 שעות!

לפני הכל חשוב לציין שמי שמוסמך לקבוע את מחיר הנכס הוא שמאי מקרקעין אבל היות ואנחנו כמתווכים חיים את השטח אנו יודעים כמה לקוחות שילמו על נכסים דומים לשלכם וכמה יהיו מוכנים לשלם לנכס שבבעלותכם.
וכפי שכבר הבנתם, הצעד הראשון והמקדים מכירת נכסים בכפר יונה הוא ביצוע הערכת שווי – מקצועית, אובייקטיבית ויסודית. רק בעת שתדעו כמה הנכס שווה, תוכלו לקבל החלטה מושכלת האם זהו הרגע הנכון לכם למכור, כמה אתם צפויים להרוויח וגם אילו מיסים תידרשו לשלם בעקבות המכירה. אני מתאר לעצמי שאתם משתוקקים לדעת כמה הנכס בכפר יונה שווה (אם הערך ירד, עלה ובכמה הוא עלה), ולשמחתכם אחזור אליכם במהירות – תוך 48 שעות בלבד. אז איך זה עובד? בקלות:

  • היכנסו כאן באתר לקישור "הערכת שווי נכס"
  • מלאו את פרטי הנכס במלואם, שכן כל פרט (כן, גם מספר הרחוב) משפיע על השווי
  • שלחו לי את הפרטים ואשיב לכם בתוך 48 שעות


כשלנכס יש שווי מעודכן, לכם יש את המחיר שתוכלו לדרוש! אני, שמוליק בוסי, מציע ליווי מקצועי במהלך מכירת נכסים בכפר יונה, לב השרון והסביבה. אשמח להשיב על שאלותיכם, להגיע לבחון את הנכס מקרוב ולצאת יחד לדרך משותפת. לפרטים נוספים אודות גישת העבודה שלי, התקשרו עכשיו לטלפון שמספרו – 052-66-99-000

* הערכת שווי הנכס איננה תחליף לשמאות מקרקעין לנכס

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...