מידע שכדאי לחלוק עם קונים המתעניינים בנכס בתל מונד

שטח הנכס, מספר החדרים בו, מידת התחזוקה שלו, "תוספות" כדוגמת חניה ומחסן וכמובן שהמחיר – כל אלו חשובים מאד לקונים, אך לא רק הם. פעמים רבות, הקונים מתגוררים במקום שונה מהמקום אליו הם מעוניינים לעבור, כך שחשוב לעשות להם היכרות לא רק עם הנכס, אלא גם עם אזור וסביבת המגורים. 

אני מתאר לעצמי שאתם נמצאים בתקופה סופר עמוסה (בכל זאת, מוכרים נכס), ולכן אעשה לכם את זה פשוט: לפניכם, 4 דברים שכדאי לשתף בהם את המתעניינים בנכס בתל מונד. רוצים חיים פשוטים וקלים אפילו יותר? פנו למתווך מנוסה שיוביל וינהל את תהליך המכירה – עבורכם ובשמכם. 

1. בתל מונד מתגוררים בסך הכל… 

אחת השאלות שישאלו אתכם המתעניינים בנכס תהיה: "ותגידו, ככה בינינו: איך השכנים?". מובן כי ברצונם לדעת איך השכנים המתגוררים בבתים הצמודים / שכונת המגורים, אך כדאי לספר להם גם על תושבי המועצה המקומית. והנתון המעניין והמשמעותי ביותר? גודלה של האוכלוסייה בתל מונד, העומד על קצת יותר מ-14,000 תושבים. 

2. הידעתם? בתל מונד יותר מבית ספר יסודי אחד

כל עוד הקונים שלכם הינם הורים לילדים, רצוי שתשתפו אותם במידע אודות מוסדות חינוך, פעילות פנאי, חיי התרבות במועצה וכן הלאה. כפי שאתם יודעים בעצמכם כתושבי תל מונד, העובדה כי מדובר על מועצה מקומית, לא אומרת כי בתחומה בית ספר יסודי אחד בלבד. אז לא, אינכם צריכים לבצע "ספירת מלאי", שכן אני כבר ביצעתי אותה עבורכם: בתל מונד 4 בתי ספר יסודיים: "ניצנים", "אור תורה", "שלנו" ו"נוף ילדות".

3. ראש מועצה? אצלנו מכהנת ראשת מועצה

"תאמרו לי בבקשה, מי עומד בראש המועצה?" – גם השאלה הזו תעלה כנראה בשלב מסוים בשיחה. כתושבי תל מונד, תהיו גאים לספר כי המועצה המקומית מנוהלת על ידי אישה: לין קפלן. הידעתם? החל מ-1954 ועד 2020, איישו את התפקיד אך ורק גברים.

4. תל מונד יכולה להתגאות במדד החברתי-כלכלי שלה

זוכרים את היום הספציפי בו החלטתם: "אוקיי, יש לנו את זה: עוברים לגור בתל מונד!"? שלא כמוכם, אני לא יודע יותר מדי פרטים אודות אותו יום חגיגי, אך משוכנע שקיבלתם את ההחלטה גם על סמך מאפייניה של המועצה. אין זה ממש מפתיע, שכן אנשים לא מחפשים רק את בית החלומות שלהם, אלא גם את סביבת החלומות שלהם. בין היתר, חשוב לקונים לתאם ציפיות עם סוג ורמת האוכלוסייה שבמקום. אז הנה לכם, נתון נוסף שעשוי לקדם את העסקה: הדירוג החברתי-כלכלי של תל מונד – 9/10.

לכם יש נכס בתל מונד, ולי יש את הידע, הניסיון והכלים לביצוע עסקה איכותית. אשמח ללוות אתכם, ולהשקיע את מלוא המשאבים והידע שלי לטובת קידום מכירת הנכס. למידע נוסף, התקשרו כעת – 052-66-99-000

נכסי בתל מונד

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...