מכירת נכסים בקדימה צורן עם מתווך מקצועי

בחירתכם ללחוץ על הכותרת ולהקדיש זמן לקריאת המילים שלי, מעידה כי בבעלותכם נכס בקדימה-צורן. אני רק יכול לתאר לעצמי כמה מרגש אתכם הרעיון של מכירת נכסים בקדימה צורן – המועצה המקומית שנוסדה ב-2003, בראשה עומדת קרן גרין ובה מתגוררים מעל לכ-21,000 תושבים. 

אני מניח שבימים אלו אתם מחפשים אחר "האחד" מתווך בקדימה צורן – זה שילווה אתכם עם מכירת הנכס, כך שבשלב זה חשוב לכם לדעת מי אני ומה אני מציע. אז מה דעתכם שנכיר? 

מתווך בקדימה צורן – שמוליק בוסי

אני מזמין אתכם לפנות אליי בכל שאלה – אודותיי ואודות אופיו של תהליך הליווי-מכירה כמתווך בקדימה צורן, לשתף אותי בהתרגשות שמציפה אתכם, וגם בחששות שלבטח מבליחים מדי פעם. אז עד שנכיר לעומק, חשוב לי שתדעו מיהו איש המקצוע שעתיד ללוות אתכם בתהליך מכירת נכסים בקדימה צורן:

  • אני מתגורר בלב השרון – לא רק אתם מתגוררים בלב השרון, אלא גם אני. הנתון הזה אולי לא ממש "מרגש" אתכם שכן אינו מעיד על המקצועיות שלי, אך אני מוצא בו ערך כמתווך בקדימה צורן. העובדה שאני מתגורר באזור בו ממוקם הנכס שלכם, מעידה על היכרותי אותו – היתרונות שלו, השכונות והאזורים בו, הצפי לפיתוחים ועבודות, אופי האוכלוסייה וגודלה וכן הלאה. כך לדוגמא, ידוע לי וגם לכם, כי דירוגה של קדימה צורן במדד החברתי-כלכלי הינו 8/10. מאחר ששנינו מתגוררים באותו האזור, כבר יש לנו שפה משותפת שמבטיחה "גלישה" חלקה אל תוך תהליך המכירה.
  • יש לי ניסיון של שני עשורים – אני אמנם מתגורר באזור השרון, אך "חי ונושם" את עולם הנדל"ן. בעלי נכסים שנמצאים במעמד המרגש לפני מכירת נכסים בקדימה צורן, רוצים לצידם מתווך נדל"ן מקצועי ומנוסה, ואני אשמח להיות האיש הזה וללות אתכם כ- מתווך בקדימה צורן – עבורכם ולצידכם. במהלך שני העשורים האחרונים צברתי ניסיון עשיר כמנהל נדל"ן, כאשר את הידע והתשוקה שלי אני יוצק לכל פרויקט שאני לוקח על עצמי. 
  • אני חבר ברשת "ברוקר" – מחפשים "תו איכות"? אם כן, הנה הוא לפניכם: אני גאה להיות חבר ברשת broker נדל"ן המוכרת והמוערכת. 
  • לא רק מתווך בקדימה צורן, אלא גם יועץ – בעלי נכסים מחפשים לרוב רק מתווך עבור מכירת נכסים בקדימה צורן, זאת מבלי שהם יודעים שהם יכולים לקבל הרבה יותר. ומהי כוונתי? אני לא רואה בעצמי רק מתווך, אלא גם יועץ נדל"ן ששם את טובתו של הלקוח בראש סדר העדיפויות. אני כאן לייעץ, לכוון ולהמליץ על הטוב ביותר עבורכם בכל שלב בדרך. 
  • שירות, נאמנות, שקיפות – מכירת הנכס היא אולי מטרת העל, אך לתפישתי הדרך חשובה לא פחות. כל פרויקט שאני בוחר ללוות עטוף בשירות בלתי מתפשר, נאמנות טוטאלית ושקיפות מלאה. 

משרד תיווך בקדימה צורן

במידה אתם מעוניינים למכור נכס / בית / דירה / מגרש בקדימה צורן וגם בשכונת רמת אמיר בה ביצעתי המון עסקאות בשנים האחרונות, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי אתם בידיים מקצועיות ואמינות. משרד תיווך בקדימה צורן של שמוליק בוסי זכה להמלצות רבות. אני מזמין אתכם להתרשם מביקורות והמלצות בגוגל, מידרג עסקים ובפייסבוק בדף העסקי שלי.


חפשו בגוגל – שמוליק בוסי תיווך נדל"ן בלב השרון


מתעניינים בימים אלו באפשרות מכירת נכסים בקדימה צורן? אני, שמוליק בוסי, אשמח ללוות אתכם לאורך העסקה המרגשת. לייעוץ ופרטים נוספים, התקשרו – 052-66-99-000

תיווך בקדימה צורן

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...