מכירת נכס עם מתווך

אני יודע, כל מה שאתם חושבים עליו ורוצים בו הוא קונה לנכס שלכם. עם זאת, על מנת שיהיה קונה לנכס צריך מישהו שישווק וימכור אותו: מתווך. אם בעבר בעלי נכסים היו מבזבזים זמן רב בניסיונות (ואני מדגיש: ניסיונות) למכור את הנכס לבד, הרי שכיום הסטנדרט הוא פנייה ליועץ נדל"ן מיומן. 

אז רגע לפני שאתם מוצאים את "האחד" לנכס – הקונה, עליכם למצוא את "האחד" עבורכם – זה שילווה אתכם בתהליך השיווק והמכירה. ממני אליכם: כל הדגשים לבחירת מתווך אמין וראוי עבור מכירת נכס. 

מכירת נכס עם יועץ נדל"ן

אז איך בוחרים את יועץ הנדל"ן המושלם עבורכם? כל עוד תעברו על הצ'ק ליסט הבא, די בקלות:

  • ניסיון מוכח בתחום – שוק הנדל"ן, ובדגש תחום התיווך, נחשב יוקרתי ומבוקש ורבים רוצים להיכנס אליו ולפעול בו. אין בכך פסול כמובן, אלא אם מוצאים את הדרך אליו בקיצורי דרך. ולאן אני חותר? המתווך שתמצאו צריך להציג בפניכם "קבלות" ולהוכיח לכם את ניסיונו בתחום. ומדוע הניסיון והוותק חשובים כל כך? משום שהם משפיעים באופן ישיר על איכות השירות שתקבלו ועל פוטנציאל מכירת הנכס. 
  • שירות אישי – אם אצטרך לנחש, אתם לא מוכרים נכס בכל יום. ועד שאתם מוכרים נכס? חשוב לכם שכל התהליך – מתחילתו ועד סופו, יהיה עטוף בחיוך, אווירה נעימה ושירות מצוין. המקצועיות, הוותק והניסיון של יועץ הנדל"ן אמנם קריטיים, אך ערכם כמעט אפסי כאשר לא ניתן דגש על שירות אישי. כיועץ נדל"ן המלווה אנשים בתהליך מכירה של נכס, אני שם דגש אדיר על שירות אמין ואדיב, ומאמין כי הוא הכרחי לתהליך העבודה המשותף. 
  • דירוגו של יועץ הנדל"ן – מכירת הנכס יכולה להסתכם כהצלחה מסחררת או ככישלון חרוץ. מאחר שאני יכול לתאר לעצמי מהי הסיומת לה אתם מייחלים, אני ממליץ לכם בחום לעשות תחקיר קצרצר על המתווך. ומה זה אומר בפועל? פשוט לפתוח את הדפדפן שלכם ולחפש מידע אודותיו. ואם לדייק: את הדירוגים שלו ב"מדרג" וב"גוגל". הדירוגים אליהם תיחשפו משקפים את אופי השירות, מידת המקצועיות ושביעות הרצון הכללית של מוכרי הנכסים. 
  • התרשמות מאתר הבית של המתווך – והדבר האחרון עליו אני ממליץ: לפני שאתם יוצאים לדרך משותפת של מכירת נכס, הציצו באתר הבית של יועץ הנדל"ן שלכם. ומדוע זה חשוב? משום שהקונים יגיעו תחילה אל האתר של המתווך, כך שהרושם הראשוני מהנכס שלכם יעוצב לפיו. מכאן, שכדאי לתת עדיפות ברורה ליועץ המתגאה באתר מעוצב המספק מידע בעל ערך. העריכו את האתר על פי מידת האטרקטיביות של מודעות המכירה – איכות התמונות, המידע המסופק, הסרטונים וכיוצא בזה. 


מעוניינים ביועץ נדל"ן מנוסה ואמין שילווה אתכם בתהליך מכירת נכס? אני מזמין אתכם לפנות אליי כעת – 052-66-99-000

מכירת נכס עם מתווך

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...