מושבים בלב השרון מושכים קונים נלהבים

עם החלטתכם למכור נכס הממוקם במושבי לב השרון, יתכן שהתגובה לה זכיתם מקרוביכם היא: "למה שתרצו למכור ולעבור מלוקיישן כה נחשק?". התגובה הזו נובעת בין היתר מהעובדה כי מושבים בלב השרון כבר שנים רבות ידועים באיכות החיים שהם מספקים לתושביהם. 

מועצה האזורית לב השרון כוללת כ-13 מושבים, 2 מושבים שיתופיים ועוד 3 ישובים כפריים. בין המושבים הנכללים תחת המועצה: גאולים, חרות, ינוב, ניצני עוז, עזריאל, תנובות, שער אפרים, משמרת, כפר הס ועוד. אתם להוטים למכור את הנכס? נקודת הפתיחה שלכם בשוק, מצוינת. 

יש לכם נכס בלב השרון שאתם רוצים למכור? יש לכם נקודת פתיחה טובה

ב-2022 אנשים לא מסתפקים רק בדירה / בית מרווחים ונוחים, אלא שהם שואפים לדבר נוסף: איכות חיים. כבעלי נכסים בלב השרון המעוניינים למכור, הרי שתוכלו להציע לקונים הנלהבים לא רק נכס, אלא גם את איכות החיים לה הם משתוקקים. אז מה ניתן למצוא בשפע במושבים בלב השרון שאין בערים הגדולות?

  • שקט ושלווה – את משאיות הזבל, עבודות הרכבת וצפירות הנהגים, מחליף במושבים סאונד מלודי – שקט. ה"רעש" היחיד ששומעים במושבים לעתים קרובות? שירת הציפורים.
  • אווירת כפר – במושבים השונים בלב השרון ישנה אווירת כפר "טהורה" – מעט נוסטלגית ומאד חמימה. המושב הוא המקום בו "כולם מכירים את כולם" – בפנים אך גם בשמות. והתחושה המתקבלת? של בית! טוב לדעת: בכל המועצה כולה מתגוררים קצת יותר מ-23,000 תושבים. 
  • מרחב – למרות שגם בערים ישנם בתים צמודי קרקע, לרוב ימקדו המתעניינים בנכס מסוג זה את חיפושיהם במושבים. הסיבה בין היתר, היא העובדה שלרוב הבנייה פחות צפופה ויותר מרווחת, תוך שישנו מרחב אדיר ונופים פתוחים ומרהיבים. 
  • מיקום – וכן, עם הניסיון להבין את צמיחתם של מושבים בלב השרון והביקוש הגבוה ממנו הם נהנים, הרי שראוי לציין גם את המיקום. אזור השרון נמצא בנקודה מרכזית על מפת ישראל, המאפשרת לתושביו ליהנות מגישה נוחה לכל חלקי הארץ. 


מהי השיטה היעילה ביותר למכור נכס בלב השרון?

למרות שפע היתרונות שיש למגורים באזור, מכירת נכס מטבעה אינה דבר פשוט. מסיבה זו, אתם צריכים לצידכם איש מקצוע, מתווך שילווה וינחה אתכם, ובאותה הנשימה יוביל את מכירת הנכס – משיווקו ועד תיווכו בין המוכר לקונה. שמי שמוליק בוסי, ואני עוסק בתחום הנדל"ן כבר שני עשורים. אני חבר ברשת "ברוקר נדל"ן", ומשקיע את כל המשאבים והכלים המקצועיים העומדים לרשותי בכל עסקה. 

זכרו מכירת בית או נכס במושבי לב השרון זו עבודה לאיש מקצוע שידע להתאים עבור המוכרים בדיוק את הקונים המתאימים, כך שהכרחי לערב בתהליך מתווך נדל"ן מקצועי שמכיר את השוק,
מבין שיווק ויודע איך להוביל את הפרויקט – כל הדרך אל ביצוע עסקה.
אני מתחייב בפניכם על אמינות, שקיפות ושירות בסטנדרט VIP, ומזמין אתכם לפנות אלי בכל שאלה והתייעצות – שמוליק בוסי 052-66-99-000

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...