לא מצליחים למכור את הנכס באבן יהודה?

אתם מתגוררים באבן יהודה והסביבה, הנכס שלכם ממוקם בשכונה טובה והוא גם מתוחזק ומשופץ. ובכל זאת, למרות כל המאפיינים והתנאים הנפלאים, מאמציכם למכור אותו לא מניבים פרי.

לא אופתע אם אתם חשים תקועים ומתוסכלים (ובצדק), ומניסיוני בתחום תיווך באבן יהודה וכן, גם מתווך באבן יהודה שחי ומכיר את המקומות והאזורים, אני יכול לתאר לעצמי מדוע הנכס לא נמכר.

אני שמח לחלוק אתכם את הידע שלי שצברתי במשך השנים בעיסוקי כמתווך באבן יהודה, ולהציג בפניכם את הדברים שעלולים לעכב אתכם בדרך לחתימה על הסכם. מוכנים? 

לא מצליחים למכור את הנכס באבן יהודה? מתווך באבן יהודה מסביר למה

למרות שאינני מכיר אתכם באופן אישי (עדיין) ומאפייני הנכס לא ידועים לי, הסיבות הבאות יכולות להסביר מדוע הנכס עדיין נמצא בשוק ולא נמכר וייתכן שבהחלט תיווך באבן יהודה הוא המרכיב שישלים לכם את הפאזל.

אז מה אתם עושים שלא ממש עובד ומה תוכלו לעשות? בתור מתווך באבן יהודה, יש לי תשובה:

  • מאמינים שהחברים והשכנים ישווקו את הנכס בשבילכם – ישנן שתי דרכים למכור נכס: האחת היא באמצעות מתווך באבן יהודה, אבל כזה עם ניסיון מוכח בשירותיי תיווך באבן יהודה. והשנייה היא לגמרי לבד. בעלי נכסים שבוחרים לנסות למכור לבד, עלולים למצוא עצמם משקיעים משאבים אדירים מבלי לקבל תמורה (כלומר, מכירה). בין היתר, הם מאיצים במכריהם להפיץ בשמם שהם מוכרים ("תוכל לעדכן את החבר'ה שלך בעבודה שאנחנו מוכרים?", "עשית שיתוף למודעה שלי?"). הסבירות שמאמצים אלו יניבו מכירה אמנם קיימת, אך נמוכה. את מכירת הנכס מומלץ מאד להפקיד בידיו של איש מקצוע מיומן בתחום: מתווך באבן יהודה, ובעדיפות למתווך שעובד במודל "בלעדיות".
  • מחיר נכס לא ריאלי – בכל מודעת "למכירה" אמור להופיע המחיר המבוקש לנכס. עם זאת, לא תמיד בעלי הנכסים יודעים כמה הוא באמת שווה, כך שהם "זורקים" מחיר בתקווה למצוא קונה שיסכים לשלם אותו, מהנסיון הרב שלי עם שירותיי תיווך באבן יהודה יש לי תובנה לשתף אתכם. הבעיה היא שלעתים בעלי נכסים מעריכים באופן שגוי את הערך, כאשר המחיר (הגבוה) שהם דורשים מבריח את המתעניינים. דעו כי עם פנייתכם אל משרד תיווך באבן יהודה לא תצטרכו לנחש את הערך, אלא שתוכלו לקבל הערכת שווי איכותית החיונית לתהליך המכירה.
  • לא מיומנים במשא ומתן – החלטתם בכל זאת לפרסם את הנכס לבד, הגיעו מתעניינים וכמעט שחתמתם על עסקה? אני לא צריך לספר לכם ש"כמעט" אינו מספיק ואינו מספק. שלב המשא ומתן הוא השלב הקריטי ביותר בתהליך, ומבלי שהוא מובל במיומנות, חדות ורגישות, סיכוייו להיכשל, אדירים. ואכן, יתכן שהסיבה שאינכם מצליחים למכור היא חוסר הניסיון שלכם בניהול משא ומתן (מה ומתי להגיד, איך להציג תועלות, איך להתמודד עם התנגדויות, איך להתעקש על סעיפים ותנאים שחשובים לכם וכן הלאה).


העובדה כי לא הצלחתם למכור את הנכס לבד, לא מעידה דבר על איכויותיו והערך שלו בשוק. בתור מתווך באבן יהודה והסביבה ויועץ נדל"ן, אשמח ללוות אתכם במכירת הנכס, ולתרום באמצעות בניסיון הרב שלי לקידום המכירה. אשמח לשמוע מכם, התקשרו אליי כעת – 052-66-99-000

מתווך באבן יהודה

עוד מאמרים שיוכלו לעניין אותך...